detektyw24.org.pl
tel. 570 601 997
email kontakt@detektyw24.org.pl
ul. Różyckiego 1c 51-608 Wrocław
woj. dolnośląskie
NIP 8981808302
Kontakt

Prywatna agencja detektywistyczna - Oferta

Podejrzewasz swojego partnera o zdradę? Walczysz o przysługujące Ci alimenty na Twoje dziecko? Ktoś z Twoich bliskich zaginął, a działania policji zawodzą?

W takim razie, z całą pewnością potrzebujesz pomocy profesjonalistów. W odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie w rozwiązywaniu zagadkowych i trudnych spraw przychodzi agencja detektywistyczna. Nasze biuro mieści się we Wrocławiu, jednak oferowane przez nas usługi skierowane są również do mieszkańców każdego innego miasta.

Doświadczony, prywatny detektyw pomoże Wam w rozwikłaniu nawet najbardziej skomplikowanej sprawy.

Poszukiwanie zaginionych osób

Ktoś z Twoich bliskich zaginął? W takim razie czas zaufać ekspertom! Doświadczony detektyw z Wrocławia, za pomocą najnowocześniejszych technologii pomoże w odnalezieniu osoby zaginionej lub ukrywającej się.

Poszukiwanie utraconego mienia

Zostałeś okradziony? Skorzystaj z pomocy profesjonalnego detektywa, który jest specjalistą w poszukiwaniach skradzionego mienia, zabezpieczeniach przedmiotów leasingu i kredytów. Działamy na terenie całej Unii Europejskiej.

Wywiad gospodarczy

Zastanawiasz się, czy Twój kontrahent jest wypłacalny? Pomożemy Ci uzyskać informacje, dotyczące sytuacji finansowej oraz sprawdzić wiarygodność konkretnej osoby. W tym celu, przeprowadzimy profesjonalny wywiad gospodarczy.

Windykacja

Nasze biuro detektywistyczne oferuje profesjonalne usługi windykacyjne. Zbieramy wszelkie niezbędne materiały dowodowe. Sprawdzamy miejsce zamieszkania oraz status życia dłużnika. Współpracujemy z komornikami, osobami prywatnymi oraz przedsiębiorstwami.

Dowody nieuczciwej konkurencji

Twoja firma w krótkim czasie straciła sporą liczbę zaufanych klientów? Nagle, w Internecie zaczęły pojawiać się negatywne opinie na temat Twojego przedsiębiorstwa? Być może padłeś ofiarą nieuczciwej konkurencji. Zgłoś się do nas – zbierzemy wszelkie niezbędne dowody.

Zdrady, rozwody i alimenty

Podejrzewasz swojego partnera o zdradę? Twój mąż odmawia płacenia alimentów? W takim razie, czas oddać sprawy w ręce specjalistów! Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i zweryfikujemy rzeczywisty stan majątku Twojego partnera.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Wywiad gospodarczy