detektyw24.org.pl
tel. 570 601 997
email kontakt@detektyw24.org.pl
ul. Różyckiego 1c 51-608 Wrocław
woj. dolnośląskie
NIP 8981808302
Kontakt

Zdrady, rozwody, alimenty

Pomożemy w uzyskaniu informacji, które zweryfikują wątpliwości co do wierności Twojego partnera. Jeżeli okaże się, że uzyskane dowody potwierdzą Twoje obawy, mogą być one użyte w sądzie jako dowody w sprawie.

Jeżeli Twój partner lub partnerka zachowuje się inaczej niż dotychczas – wraca później z pracy, spędza więcej czasu poza domem, chowa przed Tobą swój komputer lub zmienia do niego hasła dostępu czy kurczowo pilnuje swojego telefonu komórkowego i wydaje Ci się, że coś przed Tobą ukrywa, warto sprawdzić czy nie jest to spowodowane nawiązaniem przez niego / nią nieodpowiednich relacji z kimś z jego lub jej otoczenia. W przypadku wzbudzenia w Tobie takich podejrzeń powierz tą sprawę profesjonalistom – w sposób niezauważalny, szybko i skutecznie zweryfikujemy czy Twoje obawy są uzasadnione. Jeżeli to czytasz, to znaczy że nie trafiłeś/trafiłaś tu przypadkowo. Pomogliśmy już wielu osobom w tym zakresie. Nie żyj w niepewności – pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości.

Pomagamy zweryfikować prawdziwość deklaracji niewypłacalnego płatnika alimentów, sprawdzimy jego ukryte dochody i zbierzemy informacje niezbędne do windykacji.

Masz problem z płatnikiem alimentów? Pomagamy zweryfikować czy osoba unikająca ich płacenia deklaruje rzeczywisty stan swojego majątku i czy ukrywa swoje źródła dochodu. Zgromadzony materiał w formie raportu posłuży w sądzie jako dowód w sprawie. Nie czekaj na kolejny miesiąc – już dzisiaj zleć nam rozwiązanie tego problemu.

Jeżeli płacisz alimenty i znów zasądzono Ci ich podwyżkę, możemy sprawdzić poziom życia ich odbiorcy, sprawdzimy czy nie ukrywa dodatkowych źródeł dochodu, jaki jest status posiadania dóbr i poziom życia takiej osoby.

Sprawdzimy, czy nie grozi Ci oszustwo matrymonialne.

Czy podejrzewasz, że osoba z którą planujesz związać swoją przyszłość coś przed Tobą ukrywa? A może nie jest tym za kogo się podaje? Możemy zweryfikować czy informacje, które posiadasz są prawdziwe. Warto zlecić takie czynności zanim zaangażujesz się emocjonalnie w relację z tą osobą.

Zadzwoń lub napisz do nas.

tel. 570 601 997
email: kontakt@detektyw24.org.pl
Wrocław i cała Polska!

Na wszystkie listy odpowiadamy w ciagu 24 godzin od podjętego kontaktu.

Rozwody, alimenty, zdrady